Přihlásit seRegistrace
Po-Pá: 8:00-16:00 | So: ZAVŘENO
Hradec Králové
Mýtská 229
30 let na trhu
Po-Pá: 8:00-16:00 | So: ZAVŘENO  

Kontaktujte nás

 

 

Elektrická nářadí Bosch pro řemeslníky splňují nejvyšší nároky na kvalitu!

Proto jsme pro Vás záruku prodloužili. Pro všechna modrá elektrická nářadí a měřidla pro řemeslníky, která jste zakoupili od 1. září 2004, získáte 3 roky záruky - a to zdarma!

Tato záruka se prodlužuje o další rok na celkovou dobu 3 let. Každý stroj Vám zaregistrujeme a pošleme certifikát záruky společně s Vámi zakoupeným strojem, abychom Vám usnadnili práci.

Prodloužení záruky platí pro všechna modrá elektrická nářadí a měřidla pro řemeslníky. Vyloučena z toho jsou vysokofrekvenční nářadí, průmyslové akumulátorové šroubováky a pneumatická nářadí, dodávané příslušenství jakož i akumulátory a nabíječky.

V případě uplatnění záruky nám předložte certifikát spolu s originálním nákupním dokladem. Údaje na obou dokladech musejí souhlasit.Elektrická nářadí Bosch pro kutily

Záruční lhůta Na veškeré zelené elektronářadí BOSCH poskytujeme za podmínky jeho řádného používání záruku 24 měsíců od data zakoupení.

 

Zahradní technika Bosch

Záruční lhůta Na veškeré elektronářadí NAREX poskytujeme za podmínky jeho řádného používání záruku 24 měsíců od data zakoupení.

  


 

Dremel logo

 

Záruční doba činí 24 měsíců, při variantě kupní smlouvy, kdy kupujícím je osoba zapsaná v obchodním rejstříku, podnikající na základě živnostenského oprávnění apod., platí záruka 12 měsíců.

Záruční doba začíná plynout dnem koupě prvním odběratelem. Rozhodující je datum na originálu prodejního dokladu.

Výše uvedené záruky platí pro nářadí a přístroje zakoupené a používané v Evropě. Na tuto záruku se vztahuje vnitrostátní právo s vyloučením Úmluvy OSN o smlouvách o mezinárodním prodeji zboží (CISG).

 


 

 


Záruční doba na originální kompletní výrobky Honda: Na všechny originální kompletní výrobky Honda je stanovena 5-tiletá záruční doba. Ta je podmíněna pravidelnými každoročními servisními prohlídkami v autorizovaném servise Honda motorové stroje.

Tato prodloužená záruční doba se nevztahuje na následující produkty: samostatné stabilní motory a nafukovací čluny, na které je záruční doba "pouze" 2 letá.

 


 

 

 

3 rokyy záruka all-inclusive.

Profitujte z našich komplexních servisních služeb, které jsou součástí záruky all-inclusive. Po on-line registraci nového nářadí Festool do 30 dnů od nákupu funguje v plném rozsahu první tři roky.

Kompletní bezplatná oprava - rychlý, kvalitní a bezplatný servis po dobu prvních tří let. Vztahuje se dokonce i na díly podléhající opotřebení a také na akumulátory a nabíječky.

Každý náhradní díl je k dispozici minimálně deset let. Jinak obdržíte zdarma nové nářadí.

 


 

Logo PROXXON

 

Záruční lhůta na veškeré elektronářadí PROXXON poskytujeme za podmínky jeho řádného používání záruku 24 měsíců od data zakoupení. Záruční doba začíná běžet od vyplněného data v záručním listě, nebo na faktuře - tzn. data odeslání zboží

 


 

Logo PROXXON industrial

 

Pro kupujícího je záruční lhůta 24 měsíců, pokud není uvedena delší. Záruční doba začíná běžet od vyplněného data v záručním listě, nebo na faktuře - tzn. data odeslání zboží

 


 

Logo NAREX

 

Záruční lhůta na veškeré elektronářadí NAREX poskytujeme za podmínky jeho řádného používání záruku 24 měsíců od data zakoupení.

 

__________________________________________________________________________

 

   

Metabo XXL záruka, zdarma 3 letá XXL záruka na všechny stroje

Důvěřujeme kvalitě našich produktů Metabo. Proto s naší XXL zárukou nabízíme bezplatné prodloužení záruky místo obvyklého jednoho až dvou let.

V případě uplatnění záruky nám předložte certifikát spolu s originálním nákupním dokladem. Údaje na obou dokladech musejí souhlasit.

Zdarma 3letá záruka na všechny akumulátorové baterie - nezáleží na tom, zda se jedná o LiHD nebo lithium-iontové akumulátorové baterie od společnosti Metabo: Poskytujeme 3letou bezplatnou záruku – bez omezení nabíjecích cyklů.