Přihlásit seRegistrace
Po-Pá: 7:30-17:00 h / So: 8:00-11:30 h
Hradec Králové
Mýtská 229
30 let na trhu
Po-Pá: 8:00-16:00 h / So: ZAVŘENO  

Kontaktujte nás


Elektrické profesionální a hobby nářadí


V naší prodejně Vám nabídneme široký sortiment elektrického nářadí, včetně velké nabídky příslušenství. Od roku 1994, kdy naše firma vznikla, se zaměřujeme především na prodej profesionálního a hobby elektrického nářadí a s tím spojené služby.

Nabízíme Vám nářadí, stroje a příslušenství těchto značek: BOSCH, FESTOOL, NAREX, MAKITA, MILWAUKEE, SKIL, DREMEL, METABO, HONDA, ROTHENBERGER, PROXXON, KNIPEX, WERA, BAHCO, HUSQVARNA.

Pokud hledáte elektrické ruční nářadí světových značek, určené pro profesionální i hobby použití, nebo zahradní techniku ve špičkové kvalitě a s profesionálním servisem, jste u nás na správném místě. Navštivte naši prodejnu v samém centrum města Hradce Králové, Mýtská ulice č. 229, nebo Vám zodpovíme Vaše dotazy i telefonicky na čísle 495 514 207. Těšíme se na Vaši návštěvu.

 


Servis elektrického ručního nářadí

 

V sídle naší společnosti a v místě prodejny v Mýtské ulici č. 229 v Hradci Králové máme servisní centrum. Provádíme zde pozáruční servis elektrického nářadí značek: BOSCH, FESTOOL, MAKITA, PROTOOL, NAREX, HONDA stroje, HONDA motory, ATLAS COPCO, MILWAUKEE , AEG, SKIL, DREMEL, METABO . Dále zajišťujeme pozáruční servis na elektrické nářadí značek: DEWALT, ROTHENBERGER, REMS, HUSQVARNA, Jonsered,FEIN, Virutex.
Záruční servis provádíme pouze u výrobků HONDA - motorové stroje.

Nabízíme broušení a výrobu řetězů, broušení a vyvažování nožů na rotační sekačky a zahradní traktory, repase akumulátorů všech značek.

Kontakt sevis Po-Pá 7:30 - 17:00, +420 778 065 945

 Široký sortiment, odborný personál

 
Odborně vyškolený personál Vám pomůže vybrat správný výrobek odpovídající Vašemu využití. Vybrané nářadí a stroje Vám na místě předvedeme a vyzkoušíme. Mnoho výrobků držíme skladem. V opačnem případě požadované zboží, či náhradní díl máme při každodenní objednávce do 2 pracovních dnů u nás.