Přihlásit seRegistrace
Po-Pá: 8:00-16:00 | So: ZAVŘENO
Hradec Králové
Mýtská 229
30 let na trhu
Po-Pá: 8:00-16:00 | So: ZAVŘENO  

Kontaktujte nás

O nás

Elektrické profesionální a hobby nářadí

V naší prodejně Vám nabídneme široký sortiment elektrického nářadí, včetně velké nabídky příslušenství. Od roku 1994, kdy naše firma vznikla, se zaměřujeme především na prodej profesionálního a hobby elektrického nářadí a s tím spojené služby.

Nabízíme Vám nářadí, stroje a příslušenství těchto značek: BOSCH, FESTOOL, NAREX, MAKITA, MILWAUKEE, SKIL, DREMEL, METABO, HONDA, ROTHENBERGER, PROXXON, KNIPEX, WERA, BAHCO, HUSQVARNA.

Pokud hledáte elektrické ruční nářadí světových značek, určené pro profesionální i hobby použití, nebo zahradní techniku ve špičkové kvalitě a s profesionálním servisem, jste u nás na správném místě. Navštivte naši prodejnu v samém centrum města Hradce Králové, Mýtská ulice č. 229, nebo Vám zodpovíme Vaše dotazy i telefonicky na čísle 495 514 207. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Prodejna   Servis elektrického ručního nářadí

V sídle naší společnosti a v místě prodejny v Mýtské ulici č. 229 v Hradci Králové máme servisní centrum. Provádíme zde pozáruční servis elektrického nářadí značek: BOSCH, FESTOOL, MAKITA, PROTOOL, NAREX, HONDA stroje, HONDA motory, ATLAS COPCO, MILWAUKEE, DREMEL, METABO. Dále zajišťujeme pozáruční servis na elektrické nářadí značek: ROTHENBERGER, HUSQVARNA. Záruční servis provádíme pouze u výrobků HONDA - motorové stroje.

Nabízíme broušení a výrobu řetězů, broušení a vyvažování nožů na rotační sekačky a zahradní traktory, repase akumulátorů všech značek.
Kontakt sevis Po-Pá: 8:00 - 16:00, Mobil: +420 778 065 945.

ServisŠiroký sortiment, odborný personál

Odborně vyškolený personál Vám pomůže vybrat správný výrobek odpovídající Vašemu využití. Vybrané nářadí a stroje Vám na místě předvedeme a vyzkoušíme. Mnoho výrobků držíme skladem. V opačnem případě požadované zboží, či náhradní díl máme při každodenní objednávce do 2 pracovních dnů u nás.

Stojan s nářadím NAREX