Stahuje se...

Záruka

Elektrická nářadí Bosch pro řemeslníky splňují nejvyšší nároky na kvalitu!

Proto jsme pro Vás záruku prodloužili. Pro všechna modrá elektrická nářadí a měřidla pro řemeslníky, která jste zakoupili od 1. září 2004, získáte 3 roky záruky - a to zdarma!Tato záruka se prodlužuje o další rok na celkovou dobu 3 let. Každý stroj Vám zaregistrujeme a pošleme certifikát záruky společně s Vámi zakoupeným strojem, abychom Vám usnadnili práci.

Prodloužení záruky platí pro všechna modrá elektrická nářadí a měřidla pro řemeslníky. Vyloučena z toho jsou vysokofrekvenční nářadí, průmyslové akumulátorové šroubováky a pneumatická nářadí, dodávané příslušenství jakož i akumulátory a nabíječky.V případě uplatnění záruky nám předložte certifikát spolu s originálním nákupním dokladem. Údaje na obou dokladech musejí souhlasit.Elektrická nářadí Bosch pro kutily

Záruční lhůta Na veškeré zelené elektronářadí BOSCH poskytujeme za podmínky jeho řádného používání záruku 24 měsíců od data zakoupení.

 

Zahradní technika Bosch

Záruční lhůta Na veškeré elektronářadí NAREX poskytujeme za podmínky jeho řádného používání záruku 24 měsíců od data zakoupení.

 

 


 


Záruční doba na originální kompletní výrobky Honda: Na všechny originální kompletní výrobky Honda je stanovena 5-tiletá záruční doba. Ta je podmíněna pravidelnými každoročními servisními prohlídkami v autorizovaném servise Honda motorové stroje.

Tato prodloužená záruční doba se nevztahuje na následující produkty: samostatné stabilní motory a nafukovací čluny, na které je záruční doba "pouze" 2 letá.


 


 

Festool zaručuje při správném zacházení* 2 roky záruky od data prodeje.

Tato záruka se prodlužuje o další rok na celkovou dobu 3 let, kterou Vám v naší prodejně vyplníme a zašleme se strojem, abychom Vám usnadnili práci.

*V rámci EU podle informací v Návodu k obsluze. Všechny stroje jsou označeny štítkem záruky 1+2. Vyplníme záruční list, jehož originál dostáváte do rukou Vy a kopii zasíláme do firmy FESTOOL.

Záruční listy jsou registrovány v databázi FESTOOL. Na základě prodloužené záruky na 3 roky, budete ještě pravidelně informováni o prodejních akcích nebo novinkách.  

 

 PROTOOL


Záruku 3 roky poskytuje PROTOOL na veškeré elektronářadí a tesařské stroje!

Na veškeré elektrické ruční nářadí a tesařské stroje nabízí PROTOOL záruku ne 1 nebo 2 roky při výhradně soukromém použití (na základě účtenky nebo dodacího listu), ale 3 roky.

Garanční služby na materiál a výrobní vady, které jsou zakotveny v zákoně, tedy PROTOOL prodlužuje dobrovolně na celé 3 roky.

Každý stroj Vám zaregistrujeme a pošleme potvrzenou regitraci společně s Vámi zakoupeným strojem, abychom Vám usnadnili práci.

Tím je Vaše elektrické nářadí nebo tesařský stroj nezaměnitelně registrován pod individuálním číslem stroje a série. V záručním případě zašlete svůj stroj pouze s kopií kupního dokladu a záručním listem (registrací) do našeho servisu. Přesné podmínky pro záruku, stejně jako pokyny k použití, údržbě a ošetřování, jsou přiloženy v balení. Návod k použití a nabízené záruční služby se tudíž vyplatí přesně pročíst

 

NAREX

Záruční lhůta Na veškeré elektronářadí NAREX poskytujeme za podmínky jeho řádného používání záruku 24 měsíců od data zakoupení.

Elektronická evidence tržeb

Podle zákona č. 112/2016 Sb., o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároneň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u svého správce daně on-line. V případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

BERGER s.r.o.

IČO 60109572

TOPlist